Nedejte se odradit zkreslenými volebními průzkumy, vždyť stačí porovnat volební průzkumy před minulými volbami se skutečnými výsledky voleb. Volby zásadně ovlivňuje mediokracie, nedovolte, aby je rozhodla.

Jak nedávno řekl Ondřej Hejma ZDE, řeknu to volně svými slovy: bojíte se propadlého hlasu, a tak jej dáte někomu horšímu, kdo to má teoreticky „jisté“, než svému favoritovi? Volíte jen proto, aby váš hlas nepropadl, nebo volíte to, čemu věříte a co byste jinak při pomyslné jistotě že subjekt projde do Sněmovny volili?

Když budete Sparťan a bude se hrát derby se Slávií a kurzy budou Sparta – Slavia 1:6, budete jako Sparťan fandit Slávii? Asi ne. Tak proč stejně nepřistoupíte k volbám? Pokud lidé chtějí něco změnit, mají volit to, čemu věří, co jim dává smysl. TSS se pere, a i ve Sněmovně bude prát za naše svobody, včetně svobody podnikání.

Bude usilovat o odpolitizování školství, o udržení samostatnosti ČR jako suverénního národního státu. Odmítáme přijetí Eura, protože odmítáme platit dluhy druhých. Nijak nepodceňujeme Covid, ale říkáme stop covidové totalitě, kdy vláda pod záminkou ochrany zdraví před covidem omezuje svobody nás všech.

Odmítáme povinné očkování, roušky i očkování dětí. Vše musí zůstat na dobrovolnosti každého. Odmítáme diktát Bruselu, zákaz aut se spalovacími motory už jen proto, že jsou méně škodlivá pro životní prostředí než elektroauta, což bylo mnohokrát prokázáno. O naší zemi budeme rozhodovat my sami – naše země, naše pravidla.

Odmítáme ilegální i ekonomickou migraci, která se schovává za útěk před válkou. Nenechte se ovlivnit mediokracií a volte prosím podle vlastního zdravého rozumu. Moje názory jsou desítky let neměnné od doby, kdy jsem vykonával v letech 1990-2 mandát poslance Federálního shromáždění ČSFR.

Proto vše jsem členem Trikolóry – TSS a proto za ni kandiduji v Praze do Sněmovny. Prosím o váš hlas pro TSS a preferenční kroužek u mého jména.

Michal Malý

#kroužkujtemichala #budefičák