Do Senátu kandiduji, protože bych rád docílil toho, aby došlo k posílení pravomocí Senátu. Další věcí, kterou chci pomoci prosadit je většinový volební systém ve volbách do Sněmovny. Tedy, vítěz bere vše a na konci volebního období složí účty. Nemůže se na nic vymlouvat. Odpadly by takové situace jako ta letošní při sestavování vlády. Neříkám jen slova, zůstala za mnou dohledatelná práce jak ve sněmovně, tak v mém regionu.

Byl jsem poslancem 3 roky, v bývalém Federálním shromáždění v letech 1990 – 2. Více jak deset let píši blogy a vyjadřuji se k dění. Psát nestačí, chci se na věcech, o kterých píšu podílet a ovlivňovat výsledek. Hlavní téma, o které se chci zasadit je zachování suverenity našeho národního státu. Není možné, aby nám Brusel diktoval jako dosud, není možné, aby dále zasahoval do naší vnitřní politiky.

Politik by měl kandidovat v místě, které zná, kde žije, kde jej lidé znají. Téměř celý život žiji v Praze, 17 let v Karlíně, moji předci zde žili od první republiky. Proto kandiduji tam, kde žiji,  v Praze 8.

Podporují mne

Ing. Petr Mach Ph.D
RNDr. Jiří Hynek
Benjamin Kuras
Jitka Malá - manželka
Ing. Ivan Šrámek
Pavel Kutka
Jen Daniel
Karel Beneš
Jindřich Hradecký
Lubomír Hron
Jan Priester
Karel Vlk
Helena Sasová
Matěj Gumulák
Zdeněk Monty Galina
Lukáš Cvrček
Lenka Brčková
Karel Kropš

a další....